Projektowanie domów mieszkalnych

W naszej ofercie znajdują się zarówno drobiazgowo zaprojektowane wnętrza, jak i rozległe powierzchnie komercyjne. Nie zaniedbujemy jednak jednej z podstawowych kategorii usługowych, którą jest projektowanie domów.

Nasz kraj jest obecnie zdominowany przez smutną architekturę postkomunistycznych kostek wyglądających równie ubogo z zewnątrz, co od środka. Nie godzimy się na to, by dom był miejscem smutnym, nudnym i bezgranicznie nijakim. Proponujemy konkretne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Projektowanie domów stanowi dla nas przyjemność i wyzwanie, ponieważ tworzymy coś wspaniałego, jednocześnie starając się maksymalnie dopasować do sprecyzowanych wymagań klientów. Udaje się nam, ponieważ mimo posiadanej wiedzy i doświadczenia jesteśmy bardzo otwarci na współpracę i wszelką krytykę, która działa na nas twórczo. Dzięki takiemu podejściu od końca XX wieku tworzymy kolejne udane projekty i realizujemy wspaniałe architektoniczne wizje.

Projekty domów opracowujemy kompleksowo od etapu koncepcji i wizji klienta do opracowania projektu wykonawczego z branżami, uzgodnieniami do uzyskania pozwolenia na budowę i inne zgody urzędowe.

Firma nasza realizuje pełne opracowania indywidualnych projektów domów, posesji oraz całego terenu zieleni i małej architektury.

Każdy projekt budowlany może i powinien zostać uzupełniony o pełne opracowanie architektury wnętrz wynikające i współgrające z projektem budowlanym.

Często wykonujemy również modernizacje i dostosowanie do indywidualnych potrzeb projektów domów typowych z bogatej kolekcji dostępnej w naszej firmie.

Niezbędnym elementem na etapie realizacji budowlanej jest sprawowanie nadzoru autorskiego umożliwiającą koordynacje prac oraz prowadzenie uzgodnień.